Współpraca.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Sprawdź, w jaki sposób możesz zarobić dodatkową gotówkę poprzez program parterski bądź pośrednictwo. Sprawdź też opcję rozliczenia w barterze.

Program Partnerski.

Stworzony przez nas program partnerski pozwala zaoferować Państwu bonus za polecenie Klienta. Jeżeli polecona przez Ciebie osoba zgłosi się do Nas oraz podpisze umowę na Nasze usługi my po ich sfinalizowaniu zapłacimy 10% kwoty zapisanej w umowie. Niewiarygodne? Sprawdź!

Pośrednictwo.

Kolejny poziomem jest pośrednictwo. Jeżeli prowadzą Państwo własna firmę której usługi pokrywają się z ofertą naszej firmy wystarczy objąć rolę pośrednika między Nami a Klientem, a obniżymy ceny o 20% z ceny zawartej w wycenie.

Barter.

Jeśli wykonują Państwo usługi które pozwolą nam się rozwinąć oraz potrzebują naszych usług możemy zawrzeć współpracę na zasadzie barteru. Prosimy o informację o Państwa ofercie i o oczekiwnych działaniach jakie mamy podjąć. Odezwiemy się!

Wspólnie zrealizujmy
Twój pomysł!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skorzystaj z darmowej wyceny!

Darmowa wycena

Zostań częścią
RED Solutions!

Sprawdź dostępne opcje współpracy!
Czekamy na Ciebie!

Współpraca

Nasza strona stosuje pliki Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w przeglądarce. Prosimy o zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności.

Akceptuję