Wsparcie WordPress Krosno

Strona internetowa to zbiór konkretnych narzędzi wykorzystywanych do stworzenia wizualnej interpretacji tekstu i grafiki. Jest to całość złożona z wielu elementów, które nie zawsze mogą działać poprawnie. Nasza oferta składa się z wielu usług, które zapewnią wsparcie techniczne działania każdej strony internetowej opartej o CMS WordPress. Nie przedstawiliśmy czegoś w ofercie? Skontaktuj się z nami, a my powiemy czy da się coś z tym zrobić! Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i do każdego z nich podchodzimy profesjonalnie.

Aktualizacje CMS WordPress.

Ważnym elementem bezpieczeństwa jest zawsze dbanie o aktualność plików. Nie inaczej jest w przypadku CMS WordPress. Chcąc zapewnić jak najbardziej stabilne działanie strony oraz posiadać zaktualizowane elementy bezpieczeństwa, należy regularnie aktualizować system. Nasze wsparcie techniczne pomoże Państwu uporać się z bieżącą aktualizacją systemu WordPress, abyście mogli bez żadnych obaw o bezpieczeństwo czy integralność kierować stroną.

Aktualizacja wtyczek.

Kolejnym elementem zapewnienia spójności strony jest aktualizacja wtyczek. Wtyczki są jeszcze częściej aktualizowane niż sam CMS WordPress, dlatego zdecydowanie trzeba zwracać uwagę czy nie pojawiają się kolejne wersje. Przeterminowana wtyczka potrafi być źródłem problemów z zabezpieczeniem stron, dlatego zdając sobie sprawę z wagi tej sprawy, oferujemy Państwu nasze usługi w aktualizacji wtyczek oraz sprawdzania ich integralności z kolejnymi wersjami systemu CMS WordPress dla zapewnienia płynności działania strony.

Monitorowanie stanu on-line strony.

Monitorowanie strony online jest najlepszym sposobem na sprawdzenie czy wszystko jest w porządku. W razie jakichkolwiek nieprawidłowości, jako wsparcie możemy szybko zareagować i zlikwidować zagrożenia. Każdy sklep internetowy czy strona internetowa jest w jakiś sposób zagrożona, czy to awaria serwera czy nieprawidłowy przesył danych z serwera do przeglądarki Klienta. Może to irytować Twoich Klientów, którzy chcą skorzystać z usług czy wyszukać informacje, ale może też spowodować utratę pozycji w wyszukiwarce. Zobacz jak wygląda nasza oferta na tego typu wsparcie kontaktując się z nami!

Kopie bezpieczeństwa.

Zawsze istnieje możliwość, że strona stanie się celem ataku hakera, bądź podczas aktualizacji CMS WordPress czy wtyczek wystąpi błąd, który spowoduje „wysypanie” się strony. Możemy Państwa ocalić od tego jakże nieprzyjemnego scenariusza, tworząc regularnie kopie bezpieczeństwa najważniejszych plików, które są potrzebne do działania stron. Zależy nam na zadowoleniu Klientów, dlatego oferujemy nasze wsparcie w procesie tworzenia kopii bezpieczeństwa i ewentualnego odzyskiwania danych, w celu przywrócenia strony internetowej do pełni działania.

Aktualizacja treści.

Chcąc iść z duchem czasu nie wystarczy zmiana szablonu strony, wygląd to nie wszystko. Dla uatrakcyjnienia witryny, należy zaktualizować treść zawartą na stronie. Najważniejsza jest tutaj strona główna, na której zazwyczaj znajdują się najważniejsze informacje. Oferujemy Państwu nasz czas i doświadczenie w kompleksowej aktualizacji treści dla stron opartych o CMS WordPress. Chwyć za telefon i dowiedz się więcej o tej ofercie!

Dodawanie nowych podstron.

Chcesz rozbudować stronę czy sklep? Potrzebujesz nowych kategorii czy podstron? Służymy pomocą! Zaktualizujemy i dodamy nowe podstrony według Państwa zamierzeń! Wszystko pod pełną kontrolą programisty, który zapewni całkowitą integralność podstron dotychczas działającym systemem CMS WordPress.

Aktualizacja zdjęć w galerii.

Postanowiłeś odświeżyć swoją galerię zdjęć, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Zrobimy to za Ciebie! Zadbamy o to aby nowe zdjęcia nie ładowały się długo ale zachowały cały czas wysoką jakość.

Publikacja wpisów w blogu lub aktualności.

Opublikujemy za Ciebie, wybrane wpisy na blog lub wpis aktualności na stronie głównej. Zadbamy aby format i typografia nie odbiegały od stylu już stworzonej strony, dla zachowania jak największego współczynnika spójności.

Migracja (przenosiny) strony www.

Zajmiemy przeniesieniem strony opartej o CMS WordPress w całkowicie profesjonalny sposób. Ufając nam możecie być Państwo pewni o wysokiej jakości usług oraz bezpieczeństwie Państwa stron podczas procesu przenoszenia. Dbamy o każdy aspekt integralności danych, aby proces ten przebiegł bezproblemowo.

Modyfikacje programistyczne – programista na godziny.

Nasz programista jest gotowy udzielić Wam niezbędne wsparcie techniczne z zakresu stron opartych o CMS WordPress. Przeprowadzi aktualizacje sklepów, zrobi audyt bezpieczeństwa, naprawi ewentualne problemy oraz odpowie na zadawane przez Państwa pytania odnośnie stron WordPress.

Grafik na godziny – modyfikacje graficzne.

Oferujemy Państwu wsparcie w zakresie modyfikacji graficznych. Nasza oferta obejmuje kompleksowe modyfikacje graficzne zgodne z wymaganiami Klienta, przygotowane przez profesjonalnego grafika. Masz pomysł na jakąś zmianę graficzną na stronie? Nasz grafik dostępny na godziny, pomoże Państwu zrealizować Państwa wszelkie pomysły oraz urzeczywistnić je na stronie opartej o system CMS WordPress.

Wsparcie WordPress dla organizacji non-profit.

Prowadzisz organizację non-profit, a chcesz coś zmienić na swojej stronie? Administracja stroną stwarza Ci bardzo duże problemy? Pomoże w tym nasza oferta! Chwyć za telefon lub napisz do nas, a zaoferujemy Ci wsparcie strony WordPress na specjalnych warunkach.

Wspólnie zrealizujmy
Twój pomysł!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skorzystaj z darmowej wyceny!

Darmowa wycena

Zostań częścią
RED Solutions!

Sprawdź dostępne opcje współpracy!
Czekamy na Ciebie!

Współpraca

Nasza strona stosuje pliki Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w przeglądarce. Prosimy o zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności.

Akceptuję