Projektowanie stron internetowych Krosno

Podstawowym narzędziem w dzisiejszych czasach, pozwalającym na lepsze działanie firmy jest niewątpliwie strona internetowa. Rozszerza zasięg naszej firmy i na pewno poprawia rozpoznawalność. Strony internetowe są nieodzownym elementem biznesu. Oferta jaką dla Państwa przygotowaliśmy, pozwoli na wejście w ten rynek z przytupem. Tworzenie stron internetowych jest dla Nas przyjemnością i wyzwaniem. Jesteśmy gotowi stawić czoło tym wyzwaniom, abyście byli Państwo jak najbardziej zadowoleni z efektu końcowego.

Czym są strony internetowe typu One Page?

Strony internetowe OnePage to szybkie, zwarte i czytelne witryny przeznaczone przede wszystkim dla użytkowników mobilnych. W przeciwieństwie do klasycznych stron internetowych, na którą składa się strona główna oraz kilka podstron, witryny One Page składają się tylko z jednej podstrony. W jej skład wchodzi menu oraz najważniejsze zakotwiczone segmenty, po których kliknięciu nie przenosimy się na podstronę tylko do konkretnego miejsca na stronie głównej, przez co nie musimy „scrollować” strony w poszukiwaniu interesującej nas informacji. Jeśli zależy Ci na szybkości nawigacji po stronie, oryginalnym designie czy dotarciem do szerszej liczby klientów, strony One Page sprawdzą się doskonale, przekazując najważniejsze informacje w jednym miejscu.

Czym są strony typu Multi Page?

Kolejnym rozwiązaniem dla stworzenia witryny, który Państwu oferujemy jest strona internetowa Multi Page. Jest to klasyczna strona internetowa, która składa się ze strony głównej oraz wielu podstron. Takie rozwiązanie pozwala na umieszczenie mnóstwa informacji o usługach, kontakcie czy ofercie na osobnych podstronach, przez co nie musimy się martwić, że strona główna stanie się nieczytelna przez natłok informacji. To jest przewaga jaką dają strony Multi Page nad One Page. Odseparowanie elementów strony pozwala na rozbudowanie witryny według naszych potrzeb. Są to idealne strony przede wszystkim dla firm czy instytucji, które posiadają bardzo rozbudowaną strukturę, jak firmy chcące pokazać swoją ofertę, czy instytucje chcące udzielić ważnych informacji.

Responsywna strona internetowa co to znaczy?

Strony responsywne to witryny zaprojektowane w sposób pozwalający na dostosowanie się do różnych rozdzielczości. Responsywne strony internetowe automatycznie dopasowują się do naszego smartfona, tabletu czy różnych przeglądarek. Jest to na pewno najlepsze rozwiązanie dla każdego kto chce służyć funkcjonalnością swojej strony nie tylko z poziomu komputera stacjonarnego. Projektowanie stron internetowych mogących wyświetlić się na każdym rodzaju urządzeń jest w dzisiejszych czasach koniecznością.

CMS WordPress.

WordPress jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najłatwiejszych w użyciu systememem CMS (ang. Content Management System), czyli Systemem Zarządzania Treścią. Jest to najwygodniejszy sposób tworzenia stron internetowych. Strony internetowe oparte na CMS WordPress cechują się szybkością działania co dzisiaj ma niebagatelne znaczenie. Ten system zarządzania treścią CMS jest bardzo wygodny i intuicyjny dla użytkownika chcącego opublikować jakąkolwiek informację na swojej stronie internetowej. Nasze realizacje w tym systemie opanowaliśmy do perfekcji, dlatego możemy zaoferować Państwu najwyższą jakość usług.

CMS WordPress to m.in.: prostota obsługi oraz elastyczność systemu sprawia, że tworzymy strony internetowe dla każdej branży bez wyjątku. System wyróżnia także łatwość publikowania treści, możliwość łatwego zarządzania użytkownikami i ich uprawnieniami, zarządzanie zdjęciami czy plikami mediów. Wielojęzyczność pozwala tworzyć serwisy internetowe skierowane do odbiorców z całego świata. Dostępna jest również rozszerzalność funkcjonalności systemu. Dzięki wbudowanej ogromnej bazie dodatkowych wtyczek zwiększających jego funkcjonalność i wiele wiele więcej…

Autorski Projekt Graficzny.

Wyróżniającym elementem każdej firmowej i nie tylko strony internetowej jest atrakcyjna dla oka i nowoczesna autorska szata graficzna (tzw. design czy layout). Jest to również istotna część identyfikacji wizualnej naszej firmy czy instytucji pozwalająca na odróżnienie jej od każdej innej strony internetowej. To Klient decyduje jak taka strona internetowa ma wyglądać. Dzięki tym informacjom, pomożemy Państwu stworzyć unikatowy, oryginalny szablon wyróżniający się w sieci. Stronę internetową wyróżnia dzisiaj przede wszystkim szybkość działania, a łącząc ją ze specjalnie zaprojektowanym autorskim szablonem, możemy być pewni o jej idealnej współpracy z kodem. Zaprojektowana przez nas identyfikacja wizualna sprawdzi się dla każdego rodzaju działalności. Dobrze zaprojektowana grafika pozwala na uzyskanie unikalności i oryginalności. Dzięki temu, skutecznie wyróżniamy naszą ofertę na tle innych stron, a jest to szczególnie ważne dla osób reklamujących lub prowadzących własną działalność w Internecie. Strona dzięki autorskiemu projektowi sprawdzi się równie dobrze, jak uszyty na miarę garnitur!

Strony www Krosno – Dlaczego warto?

Nasza oferta obejmuje kompleksową obsługę na strony internetowe oparte o system CMS WordPress. Tworzenie stron internetowych jest dla nas tym co kochamy robić, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że usługi, które oferujemy będą realizowane z najwyższą starannością. Nasza oferta skierowana jest do firm ceniących najlepsze rozwiązania online za niewygórowaną cenę.

Wsparcie techniczne w abonamencie.

Jesteśmy tu dla Was dlatego też nasza współpraca nie kończy się tylko na stworzeniu strony opartej na nowoczesnym layoucie. Buduje to długotrwałe relacje z naszymi Klientami, pozwalające dostarczyć kompleksowe usługi mające na celu dalszy rozwój firmy w Internecie. Oferujemy Państwu nasze wsparcie w obsłudze strony internetowej od strony technicznej, czyli profesjonalnym prowadzeniu strony www, aktualizacji i rozbudowie stron internetowych. Utrzymywanie strony online oraz bezpieczeństwo strony jest dla nas priorytetem, dlatego oferujemy pomoc w aktualizacji zainstalowanych wtyczek oraz całego CMSa, dla zapewnienia bezproblemowego działania. Zdiagnozujemy problemy wykazywane przez strony internetowe i zajmiemy się nimi.

Strony internetowe dla organizacji non-profit.

Organizacje non-profit czy charytatywne oferują dużo od siebie, mało wymagając. Do takich właśnie instytucji kierujemy naszą specjalną ofertę na realizację projektów na specjalnych zasadach. Z wielką przyjemnością stworzymy stworzymy, zaprojektujemy, wdrożymy i obsłużymy dla Państwa witryny internetowe na specjalnie określających naszą współpracę warunkach.

Sklepy internetowe Krosno

Tworzeniem stron internetowych dla firm i instytucji zajmujemy się od kilkunastu, lecz jest to tylko jeden z obszarów naszej działalności. Dla osób zajmujących się sprzedażą oferujemy również tworzenie sklepów internetowych. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobyliśmy przez lata współpracy wieloma przedsiębiorcami z całej Polski. Dokładną ofertę dotyczącą sklepów internetowych znajdziesz tutaj: SKLEPY INTERNETOWE.
Jeśli potrzebujesz więcej informacji o ofercie zadzwoń lub napisz, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej pracy. Zapraszamy do kontaktu!

Wspólnie zrealizujmy
Twój pomysł!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Skorzystaj z darmowej wyceny!

Darmowa wycena

Zostań częścią
RED Solutions!

Sprawdź dostępne opcje współpracy!
Czekamy na Ciebie!

Współpraca

Nasza strona stosuje pliki Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies w przeglądarce. Prosimy o zapoznanie się z treścią Polityki Prywatności.

Akceptuję